studio

PRZEREKLAMOWANI to my. Tworzymy zespół zakręconych na punkcie reklamy wariatów, dla których obcowanie z grafiką, animacją, poligrafią jest po prostu frajdą. Każdego dnia robimy to, co kochamy i co sprawia nam radość. To nasz plan, a Ty jesteś jego częścią!

Jako zespół narodziliśmy się w marcu 2017 roku w Słupsku podczas wspólnego, etatowego projektu. Wtedy to, niesieni sukcesem i satysfakcją dobrze wykonanej roboty, w naszych głowach narodził się szalony i wtedy mało realny pomysł. Zakładamy firmę. Od słów, do czynów. W kilka miesięcy stworzyliśmy coś od zera. Coś zupełnie nowego. Dziś tą spontanicznością chcemy zarazić też Ciebie!

PRZEREKLAMOWANI to nasza wspólna przygoda. To urzeczywistnienie marzeń, które od kilkunastu lat tułały się gdzieś w naszych głowach. Dla nas to źródło satysfakcji, a dla Ciebie miejsce, w którym otrzymasz fachowe porady i stworzysz coś, czym każdorazowo po prostu wyróżnisz się z tłumu. Tak, Ty też będziesz miał w tym swój udział. Pomożemy Ci przelać na dowolny nośnik reklamowy wszelkie wizje i kształty.

Wysłuchamy, doradzimy, wybierzemy
i stworzymy. Pamiętaj, że u nas zawsze będziesz mile widziany.

team

Mariusz Creative Director
Mariusz
Creative Director
Magda Project Manager
Magda
Project Manager
Oliwia Graphic Designer
Oliwia
Graphic Designer
Snickers HR Manager
Snickers
HR Manager

wpadnij.

76 - 251 Kobylnica,
ul. Główna 1A

formularz.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.