DUKAT SPA

DUKAT SPA

BRAND HERO
Klient:
DUKAT SPA
Data:
6/9/2023
Zakres Prac:
Brand Hero
Gadżety reklamowe
Druki reklamowe
Grafiki na social media
Materiały promocyjne
Strona internetowa

Poznajcie Dankę – zwariowaną i nieco szaloną brandhero marki Dukat Medical Spa! Krnąbra, bezpośrednia, często zaczepna, a jednocześnie bardzo mądra i towarzyska :)

Przez ostatnie tygodnie w pocie czoła pracowaliśmy nad stworzeniem postaci, której zadaniem będzie promowanie marki sanatorium uzdrowiskowego w Dąbkach. Postawiony przed nami cel był prosty – dotrzeć z komunikatem do najmłodszych kuracjuszy, jednocześnie nie zapominając o dorosłych bywalcach towarzyszących swoim pociechom w trakcie pobytu w SPA. W ten oto sposób powstała ona – Danka, szalona piratka. Brandhero to swoista maskotka firmy, czyli fikcyjna postać niosąca za sobą idee i wartości marki, obecna w murach firmy, wchodząca w interakcję z Klientami, której nadrzędnym celem jest szeroko rozumiana promocja. Brandhero to własny ambasador marki. Przykłady? Mały Głód, Serce i Rozum, Chester... i od kilku dni również Danka i jej przyjaciele! :) Rybka Dukacik i Mewka Ewka towarzyszą jej na każdym kroku. To trio doskonałe. Poznajcie ich bliżej!  

W trakcie prac koncepcyjnych nad maskotką marki przedstawiliśmy właścicielom trzy propozycje, z których wybór niemal od razu padł na Piratkę Dankę. Upartą, ciekawską, gadatliwą, szukającą przygód psotnicę o dobrym sercu i ogromnej wiedzy o Bałtyku, którą przekazała jej Babcia – również Piratka. Kiedy określiliśmy jej cechy charakteru, przystąpiliśmy do stworzenia kreacji wizualnej postaci. Stworzona przez nas postać musiała być tożsama z kolorystyką firmy, logotypem i klimatem pomieszczeń. Musiała po prostu pasować do marki Dukat Medical SPA. I tak jest w rzeczywistości. Postać Danki to również sentymentalny powrót kierownictwa SPA do osoby Pani Danuty, dawnej właścicielki, której duch unosi się w murach budynku od wielu, wielu lat. Wiedzieliśmy, że ten projekt jest po prostu ważny. I tak go potraktowaliśmy, dyskutując godzinami, jaka powinna być ta nasza „nowa” Danka…

Odwiedzając Dukat Medical SPA zobaczycie ją w holu głównym w formie przygotowanego przez nas kostiumu animatorskiego, na tablicach informacyjnych, witrynach, naklejkach, kolorowankach, koszulkach, puzzlach, w formie maskotek czy też w tekście stworzonej przez nas legendy, którą przeczytać możecie na zaprojektowanej i przygotowanej przez nas stronie internetowej: www.dukatspa.pl/strefapirata… Danka jest wszędzie! :)  

Poznajcie Dankę i jej zwariowanych przyjaciół!

Klient:
DUKAT SPA
Data:
9/6/2023
Zakres Prac:
Branding i logotypy

Zobacz również

Zobacz również

Skontaktuj się z nami!

Dziękujemy za wiadomość!
Oops! Something went wrong while submitting the form.